TAYLOR SAYSA dziś coś dla miłośniczek szpilek..

Taylor Reeve tworzy buty malowane ręcznie. Zasłynęła głównie dzięki swoim szpilką. A swoją drogą.. chyba każda z nas chciałaby mieć w posiadaniu chociaż jedne takie buty, cudo! Są oryginalne i rzucają się w oczy. Same buty są cudowne, prawie wszystkie błyszczące, nie mówiąc już o podeszwie malowanej ręcznie w stylu pop art.  Żeby było ciekawiej, często na lewej podeszwie jest nieco inny obrazek niż na prawej.
Większość jej butów ozdobione są czaszkami lub portretami. Wynika to z fascynacji artystki. Połączenia stosowane przez nią  są niezwykłe, z resztą same zobaczcie. Na dole wstawiam kilka fotek. 

 Takie szpilki mogłabym opisywać bez końca! Niestety jedyną ich wadą jest cena, która niestety jest dosyć wysoka i nigdzie nie moge znalesć ich prototypu.. Ale kiedyś na pewno sobie takie sprawie!
A te ostatnie to mój numer jeden! A które wam się najbardziej podobają?


 

This entry was posted on czwartek, 12 stycznia 2012. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

9 Responses to “TAYLOR SAYS”

 1. Cudowności! < 3
  Ah Kiedyś będzie mnie stać na takie cacka ; >

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne są, już od dawna jestem w nich zakochana. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. imagine you were wearing these shoes. awesome!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba przyznać, że są przepiękne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ullala xD, genialne są te buty, chciałabym mieć niektóre z nich ;) Fajny blog ! Obserwuję i liczę na rewanżyk ;) Miłego dnia i zapraszam do mnie : http://marane175.blogspot.com/ ;**

  OdpowiedzUsuń