lovee my bikeRower to moja ostatnia wakacyjna inicjatywa. Moja miłość do niego była szybka i krótka. Przez jakiś czas jeździłam na nim do szkoły, ale gdy zrobiło się trochę zimniej, ochota przeszła. Nigdy nie przepadałam za jazdą na rowerze - może dlatego że nienawidziłam mojego super sportowego czerwonego roweru. A ten jest piękny i stylowy. Właściwie należał do dziadka mojej koleżanki, z którym się wymieniłam. Potem w ruch poszedł biały sprej i  voilà. Oczywiście sama bym sobie nie poradziła, więc w końcu przyszedł czas żeby podziękować wszystkim pomocnikom, i tym którym praca szła opornie.  Mam nadzieję, że mój zapał do jazdy na rowerze wróci wraz z wyższymi temperaturami. 

Szorty są genialne, chociaż nie stworzyła ich Zara. Czy ktoś chciałby zaprzeczyć, że to nie ona dyktuje trendy sieciówek? Nawet tych internetowych. Połączyłam je klasycznie z białą bluzką oraz koszulą w stylu grunge - chociaż jeszcze nigdy nie wyglądałam w niej jak należy. 


szorty PERSUNMALL / koszula SH / top H&M / plecak VINTAGE / buty ROMWE
rower MALOWANY DIY:) 
This entry was posted on czwartek, 19 września 2013. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

7 Responses to “lovee my bike ”